ARCHYVAS

Orinetacinės matematikos varžybos senamiestyje 

Gamtos mokslų projektinė diena

 

IA klasės mokiniai tyrė Ozo tvenkinio ir vandentiekio vandens kietumą, pH ir chlorido jonus chemijos užsiėmimo metu. Biologijos užsiėmimo metu mokiniai miške išmoko surasti ir atpažinti gamintojus, vartotojus ir skaidytojus. Užsiėmimo metu mokykloje išmoko atpažinti augalus ir sužinojo augalų gerąsias savybes. Fizikos užsiėmimų metu mokiniai žaidė žaidimą ,,Vanduo aplink mus, jo savybės ir naudojimas“. Mokiniai turėjo surašyti su vandeniu susijusius reiškinius, vandens savybes ir jų taikymą, vandens poveikį žmogui. Kiekvienas pristatė savo darbą. Aptariant atliktus darbus vyko diskusija.


 

 

Užsienio kalbų dienos renginių akimirkos.

IIIC gimn. kl. žygis po Užupio Respubliką ir IIIB/P gimn. klasių apsilankymas Europos informaciniame centre.

 


Kasmetinė aplinkos tvarkymo akcija ,,DAROM 2019“

 

Nuotraukų galeriją galite rasti — čia

 


Standartizuoti tarptautiniai savižudybių prevencijos mokymai „safeTALK“

 


Balandžio 17d. buvo rodomas Sferinis kinas

 


Balandžio 30d. ir gegužės 2d. Ozo gimnazijoje vyko kardiologinės  dienos.

Balandžio 30d.- tuk, tuk širdele- būk sveika!

 Gegužės 2d. - pirmuosius pagalbos mokymai. 

Nuotraukų galeriją galite rasti: čia.


 


 


 


III - IV kl. mokinių fotografijų paroda „Pavasario spalvos“ (mokytoja V. Lukauskienė)

 

 

 


Šimtadienio (vykusio 2019-03-01) vaizdo medžiaga

 


 


Tarptautinė skaičiaus π (Pi) diena Vilniaus Ozo gimnazijoje (03.14)

Vaizdo reportažas

 


Kovo 15d. vyko Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos pristatymas apie jos vykdomas studijų programas, priėmimo sąlygas, taikomus studijų metodus.

 


KOVO 20 D. – PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA
Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šią dieną diskutuojama aplinkosauginėmis temomis ir raginama priimti palankius aplinkai sprendimus. Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, visuomenės darnios raidos būtinybę, kad mūsų veikla žydinčioje planetoje nebūtų nukreipta tik beatodairiškam mūsų pačių gerovės ir patogumo kūrimui, negalvojant apie ateities kartas. 
Kovo 20 d. 10.45 val. gimnazijos aktų salėje I-III klasių mokiniams vyks paskaita ,,Rūšis išsaugoti turime patys“. Lektorė – Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos skyriaus vyr. specialistė Laura Janulaitienė.

 


KOVO 20 D. – PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

 


Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šią dieną diskutuojama aplinkosauginėmis temomis ir raginama priimti palankius aplinkai sprendimus. Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, visuomenės darnios raidos būtinybę, kad mūsų veikla žydinčioje planetoje nebūtų nukreipta tik beatodairiškam mūsų pačių gerovės ir patogumo kūrimui, negalvojant apie ateities kartas. 

Kovo 20 d. 10.45 val. gimnazijos aktų salėje I-III klasių mokiniams vyks paskaita ,,Rūšis išsaugoti turime patys“. Lektorė – Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos skyriaus vyr. specialistė Laura Janulaitienė.

 


 


 


Gimnazijos mokiniams įteiktos padėkos už padarytą pažangą

 

 

 


Kraujo donorystės akcija baigėsi. Dėkojame dalyvavusiems!

 

 

Vilniaus Ozo gimnazija jau ketveri metai remia neatlygintiną kraujo donorystę. Kasmet rengiamos kraujo donorystės akcijos, kuriose aktyviai dalyvauja mokytojai ir moksleiviai. Šiais metais sausio 16 dieną taip pat surengta kraujo donorystės akcija, kurioje dalyvavo 21 donoras. Nacionalinis kraujo centras dėkoja gimnazijos administracijai, mokytojams ir mokiniams už dovanotą kraują. Ačiū sveikatos priežiūros specialistei Ritai Sergejevai už paramą rengiant šias gerumo akcijas.

 

Pagarbiai
Jūratė Končiuvienė
Donorystės skyriaus donorų organizatorė

 

 

Vilniaus Ozo gimnazija jau ketveri metai remia neatlygintiną kraujo donorystę. Kasmet rengiamos kraujo donorystės akcijos, kuriose aktyviai dalyvauja mokytojai ir moksleiviai. Šiais metais sausio 16 dieną taip pat surengta kraujo donorystės akcija, kurioje dalyvavo 21 donoras. Nacionalinis kraujo centras dėkoja gimnazijos administracijai, mokytojams ir mokiniams už dovanotą kraują. Ačiū sveikatos priežiūros specialistei Ritai Sergejevai už paramą rengiant šias gerumo akcijas.


Pagarbiai

Jūratė Končiuvienė

 

Donorystės skyriaus donorų organizatorė

 


 


Kalėdinė šventė:

 

 


Kalėdinės puokštės-kompozicijos Vilniaus Ozo gimnazijoje:

 


IIIB klasės mokiniai aplankė Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje parodą „Paryžiaus mados magai“. Joje eksponuojami iškilių mados kūrėjų (Gabrielle Chanel, Maggy Rouff, Christian Dior ir kitų) ne tik rūbų kolekcijos, aksesuarai bet ir vardiniai kvepalai. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai gavo progą pažaisti su kvapais: sukūrė kvepalus iš eterinių aliejų bei etiketę buteliukui, kurį vėliau dekoravo specialiais dažais. Edukacinio užsiėmimo akimirkos.

 

 

 

 


Gruodžio 1-oji pasaulinė AIDS diena.

Lapkričio 30 dieną 9.50 val. gimnazijos aktų salėje

vyks AIDS dienai skirtas renginys — protmūšis:

ŽIV/AIDS: geriau žinoti“

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Lankstinukas


 

 


I-II gimnazijos klasių mokinių dėmesiui!

 

2018-11-15 8.55-9.40 val. Vilniaus Ozo gimnazijoje (100 kabinete) vyks paskaita „Žmogaus papilomos viruso pavojai“, skirta I-II gimnazijos klasių mokiniams. Lektorė – Šeškinės poliklinikos šeimos gydytoja A.Banaitė. Mokinių dalyvavimas privalomas.


Vilniaus m. savivaldybė vykdo visuomenės sveikatos rėmimo priemonę – lytiškai plintančių ligų profilaktika ir paauglių lytinis švietimas. Projekto ,,BMV“ – konferencijos jaunuoliams ,,Būti moterimi“ ir ,,Būti vyru“ tikslas – iš esmės mažinti jaunimo seksualinio švietimo spragas. Siekiama silpninti infekcinių ligų plitimą tarp jaunuolių, formuoti vertybines nuostatas, skatinti asmenybės brandą lytiškumo aspektu, skleisti mokslu grįstą informaciją didinant savivoką. Kartu tai – smurto, seksualinių nusikaltimų prevencija. Projekto metu parengtos vaizdo paskaitos, kurios buvo filmuotos šiais metais Vilniaus savivaldybėje vykusiose konferencijose mokiniams ,,Būti moterimi” ir ,,Būti vyru”: 3 paskaitos, skirtos 14-16 metų merginoms: ,,Lytinė branda”; ,,Lytiškai plintančios ligos”; ,,Atstumas ir emocinis artumas”; 3 paskaitos, skirtos 15-17 metų jaunuoliams: ,,Lytinė branda”; Lytiškai plintančios ligos”; ,,Lytinis identitetas”.

 

Visas paskaitas rasite čia: https://mokytojodienorastis.lt/lt/titulinis-puslapis/video-siuzetai.htm?arch=1

 


Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena.

Šiais metais ji vyko lapkričio 15 dieną.

Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko akcija ir plakatų konkursas ,,Nerūkyk!“.

 


Pasitikime Tarptautinę Tolerancijos dieną su TOLERANCIJOS RAKTU!


TOLERANCIJA – PAKANTUMAS KITIEMSTolerancijos dieną, UNESCO sprendimu minimą nuo 1995 metų, gimnazijoje vyks renginiai:

 • Mokiniai dalinsis mintimis apie toleranciją, kurdami ,,Raktų medį“.

 • Lietuvių kalbos ir literatūros pamokose vyks filmo ,,Gerumo stebuklas“ peržiūra ir aptarimas, diskusijos tolerancijos tema.

 


Lapkričio 8-oji – Europos sveikos mitybos diena.

 

Lapkričio mėn. 8 dieną  9.50-11.20 val. Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko paskaita ,,Sveika mityba“ II-IV gimnazijos klasių mokiniams. Lektorius — kultūristas, asmeninis kūno rengybos treneris Andrius Pauliukevičius.

 

 


 

Vilniaus Ozo gimnazijoje šiandien vyko „Pyragų diena“. Jos metu suaukota pinigų suma – 133 Eur. Ačiū visiems: kepusiems pyragus, aukojusiems ir visiems visiems, prisidėjusiems prie gerumo akcijos. AČIŪ!

 

 


2018-10-10 gimnazijoje vyko IA klasės integruota anglų kalbos ir etikos pamoka ,,Autoritetai“ (mokytojai Jekaterina Rybakovienė, Kristina Bartnykaitė, Vytenis Nenėnas). Pamokoje mokiniai apmąstė ir įvertino autoriteto svarbą gyvenime, išskyrė patraukliausias žmogaus charakterio savybes, būdo bruožus. Diskutuodami anglų kalba, mokiniai turtino kalbines kompetencijas, grupinio darbo įgūdžius, mokėsi kritiškai vertinti dabartiniame pasaulyje vykstančius socialinius, kultūrinius reiškinius bei procesus, jų priežastis.

 


 

 


 2018 m. spalio 17 d. IVp klasės mokinys Lukas Turlajus dalyvavo Vilniaus m. angliškų dainų konkurse „Values in Songs 2018“. Mokinį konkursui ruošė muzikos mokytoja Inga Mozūraitytė. Kviečiame pažiūrėti vaizdo reportažą:

 

 


Spalio 24 dieną Vilniaus Ozo gimnazijoje III-IV gimnazijos klasių mokiniams paskaitą skaitė politologas, visuomenės veikėjas, etiketo žinovas Arminas Lydeka. Akimirkos iš susitikimo:

 


 


 

Birželio 12 d. vyko matematikos ir informacinių technologijų metodinės grupės organizuotos orientacinės varžybos Vilniaus senamiestyje. Moksleiviai, pasiskirstę po keturis į grupeles, gavo Vilniaus miesto žemėlapius su nuorodomis ir užduotimis. Startavę Katedros aikštėje,  jie turėjo Vilniaus senamiestyje, Užupyje įveikti keturis etapus  ir grįžti į Bernardinų sodą, kur jų laukė mokytojos. Viso maršruto metu moksleiviai buvo pastabūs ir dėmesingi, nes atsakymai į pateiktas 44 užuominas buvo ir ant takų, ir ant pastatų sienų bei pastogių, ir ant stulpų, reklaminių stendų. Kiekviename nurodytame punkte mokiniai gavo trumpas matematines užduotis ir kūrybingai teikė atsakymus fotografuodamiesi, kėlė nuotraukas į sukurtą  socialinio tinklo (Facebook) grupę.

 

I vieta
Judita Sabatauskaitė, Milita Ragauskaitė, Eva Jakaitė, Erika Šupelytė (visos iš IA)
II vieta
Laura Overlingaitė, Artūras Snetkovas, Ingrida Barkutė iš IIIc ir Vilmantė Putnaitė iš IIc
III vieta
Monika Bačkieriūtė, Silvija Šafranovič, Erika Deventinaitė iš IIc
Nuotaikingiausios nuotraukos
Edvinas Matačius, Milanta Sičinskytė, Toma Dailidonytė, Juneta Krylovaitė  iš 8c 

 

I vieta

Judita Sabatauskaitė, Milita Ragauskaitė, Eva Jakaitė, Erika Šupelytė ( IA klasė)


II vieta

Laura Overlingaitė, Artūras Snetkovas, Ingrida Barkutė  (IIIC klasė) ir Vilmantė Putnaitė (IIC klasė)


III vieta

Monika Bačkieriūtė, Silvija Šafranovič, Erika Deventinaitė (IIC klasė)

 

Nuotaikingiausios nuotraukos

 

Edvinas Matačius, Milanta Sičinskytė, Toma Dailidonytė, Juneta Krylovaitė  (8c klasė)

 Užsienio kalbų projektinė veikla birželio mėn.

 


    Birželio 14 d. vyko užsienio kalbų metodinės grupės organizuoti  keturi projektai, kuriuos vykdė užsienio kalbų mokytojai, pasidaliję klases.

   Integruotas rusų – vokiečių kalbų projektas ,,Aš žaidžiu ir mokausi“ buvo skirtas  jaunesnių gimnazinių klasių mokiniams. Jie gilino šių kalbų komunikavimo ir kalbinę kompetencijas neformalioje aplinkoje, pasitelkdami žaidimus.

 

  Anglų kalbos mokytojai vykdė du projektus. Projektas ,,Kalbu angliškai įvairiomis temomis“ skirtas III gimnazistams.  Projektinės veiklos metu III gimnazijos klasių moksleiviai pristatė savo mėgstamas veiklas, dalykus, kuriais domisi.  Pristatymuose dominavo sporto, sveikos gyvensenos temos. Kiti moksleiviai pasakojo apie laisvalaikio praleidimo formas, keliones. Projektinių darbų pristatymai vyko tiek tradiciniu, tiek elektroniniu būdu.

 

 

Jaunesnių klasių mokiniai, kurie mokosi anglų kalbos, dalyvavo projekte ,,Bendruomeniškumaspagalba kitam, pasaulio suvokimas“. Tai integruota anglų kalbos ir etikos pamoka 7c, 8c, IIP ir IIIB klasių mokiniams.  Moksleiviai žiūrėjo filmą „Gęstanti saulė“ ( režisierius Danny Boyle ) anglų kalba su angliškais subtitrais, analizavo turinį atlikdami testą. Dirbdami grupėse ieškojo atsakymų į klausimus apie žmogaus pasirinkimų svarbą, asmenines ir socialines vertybes.


    Rusų kalbos projekto ,,Muzika ir jaunimas“ metu buvo pristatyti  pramoginės muzikos stiliai, klausant įrašų, supažindinta su V. Visockio , kaip  aktoriaus, dainų kūrėjo, atlikėjo veikla. Buvo klausoma jo dainų, žiūrimi fragmentai iš kino filmų. Vėliau moksleiviai pristatė savo mėgstamiausias  rusų kalba dainuojamas dainas. Jų tekstai buvo raiškiai skaitomi, buvo mokinių, kurie dainavo. Jų pristatytas dainas vertino projekte dalyvavusios mokytojos.

 Padėkos raštai įteikti

Sabinai Aleksandrovič (IIA) – už raiškų dainos teksto skaitymą projekte ,, Dainuoju rusiškai“,

Artūrui Kegelevičiui (IIA) – už geriausiai parinktą dainą,

Tomui Mlynskiui (IIA) – už aktyvų, nuotaikingą dainavimą.

 


 


 

   Birželio 11 dieną vyko lietuvių kalbos, istorijos ir muzikos dalykų integruota pamoka - projektas ,,Tautiškumas gyvenime ir mene“. Moksleiviai susipažino su bardų kūrinių specifika ir Vytauto Kernagio kūryba, nagrinėjo maestro dainą ,,Kancaras“ kalbiniu aspektu, stebėjo konkretaus tautiškumo apraiškas realiame gyvenime žiūrėdami dokumentinį filmą ,,Misija Sibiras 2017“.

Už gebėjimą pažinti ir ištaisyti barbarizmus vertingais prizais apdovanoti:

      Gabija Ališauskaitė, I A klasė – I vieta;

      Alina Špakovskaja, I B klasė – II vieta;

      Aistė Čaplinskaitė, III P klasė – II vieta;

Už teisingus atsakymus apie istoriją ir tautiškumą, jaunų žmonių santykį su tauta  moksleiviai buvo įvertinti dešimtukais.

 

 


 

Mokinių dėmesiui!


 

Stalo tenisas lauke?

 

TAIP!


Kviečiame Ozo gimnazijos mokinius žaisti stalo tenisą mokyklos kieme. Dėl stalo teniso rakečių ir kamuoliukų kreipkitės į gimnazijos budintį darbuotoją (102 kabinetas).


Gero ir smagaus žaidimo!

 


 

  

Kovo 1-2 dienomis  Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko anglų ir rusų kalbų projektas ,,Kalbų Kengūra 2018“, kuriame dalyvavo  gimnazijos II, III ir IV klasių moksleiviai.

 

Sveikiname nugalėtojus:

 

Aistę Čaplinskaitę, III P klasės mokinę, laimėjusią Sidabrinės Kengūros diplomą anglų kalbos konkurse,

Dovydą Kreč, III P klasės mokinį, laimėjusį Oranžinės Kengūros diplomą anglų kalbos konkurse,

Edgarą Tunkevič,  II A klasės mokinį, laimėjusį Oranžinės Kengūros diplomą rusų kalbos konkurse.

 

 

 

2018-05-10

 

 

Gegužės 9 dieną Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko Europos egzaminas.

 

Europos egzaminas – nuo 2010 m. rengiamas nacionalinis žinių apie Europą konkursas, kuriame jėgas kviečiami išmėginti moksleiviai, studentai ir visi norintieji. Egzaminas vyksta gegužės mėnesį ir yra skirtas paminėti Europos dieną. Konkurso dalyviai turi galimybę išmėginti savo žinias, atsakydami į įvairius klausimus apie ES istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas bei kitas temas.

Europos egzamine dalyvavo  8, I, II, IV klasės.

 

Konkursą organizavo mokytojos  Jurgita Savickienė ir Rita Stanaitienė.

 

 

Sveikiname nugalėtojus:

 

I A klasės mokinius: Motiejų Vyrukaitį , Arnoldą Liutinskį, Gvidą Stravinską,

IV  klasės mokinius: Eimantą Kiseliovą, Gabiją Buenanjo, Alaną Marcinkėną.

 


 


Keturi gimnazijos mokiniai – Vilniaus miesto mokyklų čempionai!


 

Lengvosios atletikos manieže vykusiose 2017-2018 m. Vilniaus miesto mokyklų lengvosios atletikos varžybose keturi Vilniaus Ozo gimnazijos mokiniai tapo šių varžybų čempionais:

 

Rutulys (5 kg) – Karolis Gelažius (IA klasė) – 16,96 m (asmeninis rekordas),

Rutulys (3 kg) – Sonata Rudytė (IIC klasė) – 12,85 m,

Šuolis į aukštį – Gintarė Tirevičiūtė (IIIC klasė) – 1,75 m,

1000 m., merg. – Medėja Gineitytė (IB klasė) – 3:11,13 min. (startavo individualiai).

 

Mokyklų mergaičių ir berniukų komandas sudarė po 6 sportininkus. Mūsų gimnazijos mokinės (Sonata Rudytė, Gintarė Tirevičiūtė, Alisa Gaivoronskytė, Milanta Sičinskytė, Austėja Kavalauskaitė, Toma Dailidonytė) tarp 17 mokyklų iškovojo 4-ąją vietą, gimnazistai (Karolis Gelažius, Vilius Pailovas, Dovydas Vanagas, Arnoldas Liutinskis, Dovydas Vaitkevičius, Arminas Rudenka) – 7-ąją vietą.

 

 


Vilniaus Ozo gimnazijos II klasių mokiniai dalyvavo LR Konkurencijos tarybos organizuotose Vilniaus gimnazijų protų kovose ir pieštinių reklamų konkurse. Sveikiname Vilniaus Ozo gimnazijos komandą „Ekspromtas“, laimėjusią I-ąją vietą pieštinių reklamų konkurse. Akimirkos iš renginio:

 

 


2018 m. kovo 23-24 dienomis Lietuvoje vyko „Maisto banko akcija“. Vilniaus Ozo gimnazijos I-II klasių mokiniai prisidėjo prie šios akcijos savanoriaudami.

 

 

 


 

Kovo 14-oji - Pi diena


Kovo 14-oji pi skaičiaus paminėjimui pasirinkta dėl dažniausiai naudojamos jo reikšmės - 3,14. Mūsų gimnazijoje ši diena taip pat nebuvo pamiršta. Per matematikos ir informacinių technologijų pamokas mokiniai kūrė raktų pakabukus ir atvirukus, dalyvavo interaktyvioje viktorinoje, programavo mikrokompiuterius, mėgino užrašyti formules, kuriose naudojamas skaičius pi.

 


Pristatytas Lietuvoje vyksiantis Europos čempionatas

 

 

2018 m. gegužės mėnesį Alytuje, Šiauliuose ir Marijampolėje vyks Europos merginų (iki 17 metų) futbolo čempionatas. Lietuvoje rungsis geriausios jaunosios Europos futbolininkės, kurioms iššūkį mes ir Lietuvos merginų rinktinė.

 Vilniaus Rotušėje kovo 12 d. popietę vykusiame renginyje prisistatė mūsų šalies merginų komanda, kurios branduolį sudaro Vilniaus Ozo gimnazijos auklėtinės. Sėkmės joms linkėjo čempionato ambasadorėmis tapusios Sidnėjaus olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir šachmatų didmeistrė, LR Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen. UEFA tokio aukšto lygio moterų varžybas mūsų šaliai organizuoti patikėjo pirmą kartą.

 Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius sakė, jog Lietuvos merginų rinktinė čempionatui pagal specialią programą ruošėsi ne vienerius metus. Komandos branduolį sudaro žaidėjos, kurios gyvena ir treniruojasi Vilniuje, deriną sportą ir mokslą pagal specializuoto sporto ugdymo programą Vilniaus Ozo gimnazijoje.

Žiūrovus į stadionus kvies čempionato talismanas – lapės bruožų turintis personažas, kuriam vardą bus galima išrinkti internetu, ir specialiai artėjančiam turnyrui sukurtas himnas. Čempionato finaliniame etape Lietuvoje varžysis 8 rinktinės. Lietuvos rinktinė dalyvaus šeimininkės teisėmis, o kitos 7 komandos paaiškės po kovo mėnesį vyksiančių atrankos varžybų.

Rungtynės vyks Alytaus, Šiaulių ir Marijampolės stadionuose. Pirmosios dvikovos bus žaidžiamos gegužės 9 dieną, o finalas ir rungtynės dėl trečiosios vietos vyks gegužės 21 dieną. Trys geriausios komandos pateks į Pasaulio merginų (iki 17 metų) čempionatą.

Šaltinis: www.lff.lt 

 


Mokinių dėmesiui!

 

Informuojame, kad jūsų patogumui gimnazijoje 210 kabinete yra pastatyta mikrobangų krosnelė, kuria gali naudotis gimnazijos mokiniai.

 


210 kabineto darbo laikas:


Pirmadienis – 8.00 val.- 9.50 val.


                      10.35 val.- 14.35 val.


Antradienis – 8.00 val.- 9.50 val.


                      10.35 val.- 14.35 val.


Trečiadienis - 8.00 val.- 9.50 val.


                      10.35 val.- 12.55 val.


Ketvirtadienis – 8.00 val.- 14.35 val.


Penktadienis – 8.00 val.- 11.30 val.Jeigu ilgosios pertraukos metu kabinetas užrakintas, dėl rakto kreipkitės į 218 kabinetą (mokytoja Dijana Švaikevičienė).


Naudodamiesi mikrobangų krosnele, laikykitės tvarkos, su įrenginiu elkitės atsargiai.

 


 


 


Vasario 16-osios minėjimas

 

 

Kūrybinių darbų projektas „Mes – Lietuvos vaikai!“

 

 


Vilniaus Ozo gimnazijos mokytojai sveikina visus savo mokinius ir jų tėvelius, partnerius ir kolegas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga! Gražaus Gimtadienio Tau, Lietuva!


 


 

Sveikiname Vilniaus Ozo gimnazijos mokinius, I-ajame pusmetyje padariusius pažangą siekiant geresnių mokymosi rezultatų ir gerinant pamokų lankomumą. Padėkas galite peržiūrėti - čia

 Matematikos ir informacinių technologijų metodinės grupės projekto "Vilniaus Ozo gimnazijos ornamentai Lietuvos valstybei" pristatymas

 


Sveikiname Vilniaus Ozo gimnazijos 2d klasės mokinį Jorį Pintuką, dalyvavusį ir puikių rezultatų pasiekusį OLYMPIS  rudens sesijoje.

 

 


Sveikiname Vilniaus Ozo gimnazijos IIIP klasės mokinį Luką Turlajų, IVB klasės mokinį Eduard Demidov ir IVP klasės mokinę Gabrielę Skuodytę, dalyvavusius ir puikių rezultatų pasiekusius KINGS rudens olimpiados finaluose.

 


Vilniaus Ozo gimnazijoje vyksta projektas ,,Ženkliuko kūrimas", skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. III- IV klasės pristatė ženkliuko projektą. Ženkliukai spausdinami 3D aparatu, dekoruojami glazūra. Kūrybos akimirkos.

 

 


Šokti gali visi!

 

 

Sausio 17 dieną Sporto salėje vyko ,,Lindy hop“ šokių pamokos. Lindy hop —  tai afroamerikiečių sukurta šokio kryptis. 1980-aisiais ją atgaivino amerikiečių, švedų ir britų šokėjai. 2000-aisiais Lindyhop'as pradėtas šokti Lietuvoje. Šis šokis yra geriausia terapija pasaulyje. Nei vienas šokis negali suteikti tiek laisvės ir saviraiškos kiek lindis. 

 

 

 


Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko kraujo donorystės akcija, kurios metu kraujo donorais galėjo tapti mokyklos darbuotojai ir pilnametystės sulaukę moksleiviai. Dėkojame už gerus darbus! Nuotraukų galeriją galite rasti - čia.

 

 


 


Akcijos „atmintis gyva“ akimirka Ozo gimnazijoje


SAUSIO 13-TOJI – LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

 

Laisvė - didžiausia kiekvienos tautos vertybė, laimės ir gerovės šaltinis. Netekti laisvės – netekti galimybės augti ir tobulėti. Vergija ne tik žemina tautos vardą, bet menkina jos valią ir dvasią. Lietuvių tautos laisvė išpirkta tauriausių Lietuvos žemės vaikų gyvybėmis. Mes šiandien lenkiame prieš juos galvas ir, gėrėdamiesi jų žygiais, visam pasauliui skelbiame: niekada nebevergausime ir visomis jėgomis ginsime Tėvynės laisvę.

 

Sausio 12 d. Laisvės gynėjų dienos paminėjimas Ozo gimnazijoje vyks taip:

8 00 – 8 10  atminimo žvakelės.

8 10 – 8 45 pokalbiai sausio 13 –tos tema. Rekomenduojama peržiūrėti gimnazijos puslapyje patalpintą medžiagą.  

 

 

 

 • 2017-12-13 miesto muziejuose, kultūros, informacijos bei edukacijos centruose vyko visų Vilniaus Ozo gimnazijos klasių edukacinės išvykos/veiklos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.


 • 2017-12-14
 • „Kai realybė ir virtuali realybė susipina“

2017-12-13 Vilniaus Ozo gimnazijos IIP ir IVB klasių mokiniai dalyvavo matematikos ir IT metodinės grupės organizuotose orientacinėse varžybose Vilniaus senamiestyje (skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.). Mokiniai buvo suskirstyti į grupes. Kiekviena grupė turėjo rasti objektus, prie jų nusifotografuoti ir tą pačią akimirką įkelti nuotrauką į Facebook paskyroje sukurtą privačią grupę.

Varžybų akimirkos://www.youtube.com/watch?v=P03TjislIZY&feature=youtu.be

 


Gruodžio 4-8 dienomis Lietuvos laisvės jubiliejų per informacinių technologijų pamokas šventėme pasitelkdami technologijas „ŠIMTMEČIO PROGRAMAVIMO VALANDOJE“!


Programavimą ir istoriją pažinome atlikdami specialiai atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti sukurtas užduotis, kviečiančias pažinti modernios Lietuvos šimtmečio įvykius ir herojus. Baseine pagerinome Rūtos Meilutytės olimpinį rekordą, padėjome Liudui Mažyliui greičiau rasti Nepriklausomybės akto originalą, atkartojome Dariaus ir Girėno skrydį per Atlantą. „Šimtmečio programavimo valanda“ tapo integruota virtualia Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka.


Vaizdo medžiaga: https://www.youtube.com/watch?v=U_LSH3Jg3WM

 


 

 

2017 m. gruodžio 5 d. Žemynos gimnazijoje vyko finalinės krepšinio rungtynės. Krepšinio turnyras skirtas ,,Šeškinės taurė 2017" laimėti. Ozo gimnazijos vaikinų komanda iškovojo trečią vietą. Geriausiu mūsų komandos žaidėju tapo IV B klasės mokinys Donatas Stonikas.

 


Kviečiame į papildytos relybės pabėgimo kambarį „SkaitMENINIS muziejus

 

 

 


 


Abiturientams palankūs ilgai laukti lietuvių kalbos ir literatūros egzamino pokyčiai

 

 

2017 m. lapkričio 15 d. Vilniaus Ozo gimnazijoje svečiavosi JAV Nacionalinio akademinių ir sporto organizacijų konsorciumo vykdančioji direktorė Delise S. O‘Meally, kuri moksleiviams papasakojo apie Lietuvos jaunųjų sportininkų galimybes gauti universitetines sporto stipendijas Jungtinėse Amerikos Valstijose.

  • Lapkričio 24 d. Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko „Atradimų diena“.  Ugdymo procesas buvo organizuotas už gimnazijos ribų
  .

 

Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko integruota IT, anglų kalbos ir karjeros planavimo mokomųjų dalykų paskaita gimnazijos IIA ir IIC klasių moksleiviams.  Paskaitą vedė mūsų gimnazijos absolventai Žilvinas Tamulis ir Normantas Dvarionas. Paskaitos metu moksleiviai susipažino su VGTU studijų programomis, informacijos pateikimo būdais, patobulino anglų kalbos žinias, įgijo pateikčių kūrimo programos vartojimo įgūdžių.

 


 


2017 m. lapkričio 17 dieną Vilniaus Ozo gimnazijos I-II klasių mokiniai dalyvavo „labdaros-paramos fondo Maisto bankas“ organizuotame labdaros-paramos koncerte „Pasidalink“. Akimirkos iš koncerto. 


2017 m. spalio 20-21 dienomis Lietuvoje vyko „Maisto banko akcija“. Vilniaus Ozo gimnazijos I-II klasių mokiniai prisidėjo prie šios akcijos savanoriaudami.


 

 


Vilniaus Ozo gimnazijos sporto salėje  vyko integruota kūno kultūros, biologijos, etikos pamoka, kurios  metu mokiniai galėjo ne tik sužinoti šio žaidimo atsiradimo istoriją, bet ir dalyvauti unikalioje lankininkų kovoje.

 


 

Lankininkų kova — tai visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis sportinis komandinis žaidimas, kurio metu lavinamas komandinis darbas, reakcija, vikrumas.


2017 m. spalio 11 d. IIIp klasės mokinys Lukas Turlajus dalyvavo Vilniaus m. angliškų dainų konkurse „Values in Songs 2017", vykusiame Žirmūnų gimnazijoje. Lukas atliko Harry Styles dainą „Woman“. Konkursui mokinį ruošė muzikos mokytoja Inga Mozūraitytė. Lukas sulaukė didelių publikos ovacijų! 

Konkursinis atlikimas šiame vaizdo įraše:


 


Ketvirtadienį, spalio 25 dieną, vyko integruota biologijos – geografijos pamoka IIA klasėje.

Mokytojos Vilma Klimienė, Rita Stanaitienė ir lektorius Žygimantas Bulotas parodė ir nuotaikingai papasakojo apie tolimųjų kraštų roplius: gyvates, žalčius, driežus, kitus įdomius ir tikrai toli gražu ne kasdien matomus gyvūnus. Išradingai atsakė į mūsų smalsuolių pateiktus klausimus.

Edukacinio užsiėmimo metu:

 • buvo pademonstruoti gyvūnai net iš penkių skirtingų žemynų,
 • patvirtinti arba paneigti sklandantys mitai apie roplius,
 • pasidalyta visomis sukauptomis žiniomis šioje srityje per 12 metų,
 • supažindinta su Lietuvos fauna bei papasakota, kaip reiktų elgtis sutikus gyvūną gamtoje.

Mokiniai sužinojo daugelį šių roplių gyvenimo paslapčių, kuo jie minta, kur gyvena, kokie jų įpročiai, kai kuriuos roplius galėjo paglostyti, ir, ne tik mūsų, bet ir savo nuostabai, darė tai gana aktyviai bei drąsiai. Daugiau nuotraukų galite pasižiūrėti – čia.

 


 


Mūsų gimnazijos 7b klasės mokinys Adomas Brusokas šį šeštadienį dalyvavo Atėnuose surengtame pirmajame Graikijos ir Kipro lietuvių metiniame susitikime! „Galbūt tai būsimas Lietuvos prezidentas!“ – savo susižavėjimo Graikijoje gyvenančio trylikamečio kalba neslėpė Lietuvos ambasadorius Graikijoje Rolandas Kačinskas. Kviečiame pasiklausyti jau dešimt metų Graikijoje gyvenančio Adomo kalbos pirmajame Graikijos ir Kipro lietuvių susitikime Atėnuose. 

 

Adomo Brusoko kalba

 

 


2017 m. spalio 17 d. Vilniaus Ozo gimnazijos I-II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo mainų programos Erasmus+ pristatyme. Akimirkos iš pristatymo:

 

 


Abiturientų brandos atestatų įteikimo šventės akimirkos:

 

 


Vilniaus Ozo gimnazijos IVC klasės mokinė Agnė Jonkutė – Vilniaus mažojo Šv. Kristoforo laureatė!

 

 

     Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Lietuvos mokslų akademijoje vyko  Mažųjų Šv. Kristoforų įteikimo ceremonija. Jos metu Vilniaus meras Remigijus Šimašius įteikė dešimt Mažųjų Šv. Kristoforų apdovanojimų už išskirtinius savanorystės, pilietinės, labdaringos, mokslo, kultūros ir meno, sporto veiklos pasiekimus, taip pat paskatino toliau svajoti, aktyviai siekti savo tikslų ir garsinti Lietuvos sostinę Vilnių.


     Vienu iš jų – Mažojo Šv. Kristoforo žymeniu už Vilniaus miesto garsinimą, už pasiekimus sporto srityjeapdovanota Vilniaus Ozo gimnazijos IVC klasės mokinė Agnė Jonkutė (treneris Jurdanas Radžius).

Agnė Jonkutė rutulio stūmimo rungtyje tapo 2017 m. Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų jaunimo čempione, suaugusiųjų grupėje – trečios vietos laimėtoja, tarpvalstybinio 8 jaunimo komandų Minske (Baltarusija) nugalėtoja, 2016 m. gruodžio 10 d. rutulio stūmimo rungtyje pasiekė savo amžiaus grupėse jau 4-ąjį  Lietuvos rekordą.  Plačiau.

 


 

Sveikiname Vilniaus Ozo gimnazijos merginų salės futbolo komandą, laimėjusią Vilniaus apskrities ,,Ladygolo“ čempionate I-ąją vietą!

 II klasių pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimų teikimo šventės, vykusios 2017-04-21, akimirkos:

 

 Vilniaus Ozo gimnazija © 2012-2018