Bibliotekos-informacinio centro naujienos

Bibliotekos-informacinio centro darbo laikas:

II   7.30 – 16.00

III  7.30 – 16.00

IV  7.30 – 16.00

V   8.00 – 14.30

Bibliotekos-informacinio centro kompiuterinės sistemos resursų naudojimosi

taisyklės

Maloniai kviečiame bibliotekoje-informaciniame centre:

- skaityti žurnalus, žinynus, enciklopedijas;
- naudotis planšetiniais kompiuteriais, juos įkrauti;
- įkrauti mobiliuosius telefonus;
- naudotis kopijavimo aparatu;
- žaisti šachmatais;
- jaukiai, šiltai pabendrauti su draugais, kolegomis.

Informuojame, kad gimnazijos bibliotekoje-informaciniame centre mokiniai, mokytojai, gimnazijos svečiai kviečiami išgerti kavos - naudotis mokamu kavos aparatu.

Biblioteka - informacinis centras gavo šias programas: Gamtamokslio ir socialinio ugdymo 8 kl, Lietuvių kalbos ir matematikos 6 kl, Lietuvių kalbos ir matematikos 2 kl, Pasaulio pažinimo 4 kl. ir Diagnostinis mokymosi pasiekimų vertinimas 2 kl. metodinė medžiaga.

Visų klasių mokinių ir mokytojų dėmėsiui! Gimnazijos svetainėje atsirado naujas skyrelis „Elektroninė biblioteka“ (kairiame meniu, apačioje). Kviečiame naudotis šiame skyrelyje skelbiamais interaktyviais elektroninės bibliotekos resursais.

Bibliotekoje - informaciniame centre yra Visuotinės lietuvių enciklopedijos 1-25 tomai, maloniai kviečiame skaityti.

Bibliotekoje-informaciniame centre turite galimybę paskaityti knygą Richard Dawkins "Dievo iliuzija", maloniai kviečiame skaityti.

Biblioteka dovanų gavo knygų:

„Tremtinės Onos istorija“, „Renata Bernotienė“, „Laisvės kovų archyvas“, „Susipažinkime su Lietuvos partizanų kovų keliais Druskininkų urėdijos miškuose“, „Skaudžių likimų aidas“, „Į mielą šalį Lietuvą“.

Mokytojų, mokinių, kitų darbuotojų dėmesiui! Informuojame, kad mūsų gimnazijos bibliotekoje-informaciniame centre kopijavimo aparatu galite atsispausdinti elektroninėje laikmenoje saugomus dokumentus.

Kviečiame bibliotekoje-informaciniame centre naudotis kopijavimo paslaugomis. Vienos kopijos kaina 0.15 ct.

Dėmesio! Informuojame, kad bibliotekoje-informaciniame centre jau yra garsioji ir įdomioji elektroninė enciklopedija ,,Britannica Ultimate Edition“. Kviečiame skaityti ir domėtis!

Dėmesio! Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir žaisti šachmatais. Plačiau

Bibliotekos darbuotojos: