Bibliotekos-informacinio centro naujienos

Bibliotekos-informacinio centro naujienos

Bibliotekos-informacinio centro darbo laikas:

  7.30 – 16.30

II   7.30 – 16.30

III  7.30 – 16.30

IV  7.30 – 16.30

V   7.30 – 15.30

 

Bibliotekos-informacinio centro kompiuterinės sistemos resursų naudojimosi

taisyklės

Maloniai kviečiame bibliotekoje-informaciniame centre:          

- skaityti žurnalus, žinynus, enciklopedijas;
- naudotis planšetiniais kompiuteriais, juos įkrauti;
- įkrauti mobiliuosius telefonus;
- naudotis kopijavimo aparatu;
- žaisti šachmatais;
- jaukiai, šiltai pabendrauti su draugais, kolegomis.

 

Informuojame, kad gimnazijos bibliotekoje-informaciniame centre mokiniai, mokytojai, gimnazijos svečiai kviečiami išgerti kavos - naudotis mokamu kavos aparatu.

  

Biblioteka - informacinis centras gavo šias programas: Gamtamokslio ir socialinio ugdymo 8 kl, Lietuvių kalbos ir matematikos 6 kl, Lietuvių kalbos ir matematikos 2 kl, Pasaulio pažinimo 4 kl. ir Diagnostinis mokymosi pasiekimų vertinimas 2 kl. metodinė medžiaga. 
 

Visų klasių mokinių ir mokytojų dėmėsiui! Gimnazijos svetainėje atsirado naujas skyrelis „Elektroninė biblioteka“ (kairiame meniu, apačioje). Kviečiame naudotis šiame skyrelyje skelbiamais interaktyviais elektroninės bibliotekos resursais.

 

2015-02-02 biblioteka - informacinis centras gavo Visuotinės lietuvių enciklopedijos 1-25 tomus, maloniai kviečiame skaityti.

 

2014-09-18 biblioteka-informacinis centras gavo naują knygą: Richard Dawkins "Dievo iliuzija", maloniai kviečiame skaityti.

 

Informuojame, kad šiais (2014-2015) mokslo metais vadovėliai yra išduodami pirmadienį, trečiadienį ir ketvirtadienį. Minėtomis dienomis norėdami pasiimti vadovėlius, juos turite užsisakyti prieš dieną.

Vadovėliai grąžinami į biblioteką tai pat tik pirmadienį, trečiadienį ar ketvirtadienį. 

 

2014-03-31 biblioteka dovanų gavo naujų knygų:

„Tremtinės Onos istorija“, „Renata Bernotienė“, „Laisvės kovų archyvas“, „Susipažinkime su Lietuvos partizanų kovų keliais Druskininkų urėdijos miškuose“, „Skaudžių likimų aidas“, „Į mielą šalį Lietuvą“.
 

Mokytojų, mokinių, kitų darbuotojų dėmesiui! Informuojame, kad mūsų gimnazijos bibliotekoje-informaciniame centre kopijavimo aparatu galite atsispausdinti elektroninėje laikmenoje saugomus dokumentus.

 

Kviečiame bibliotekoje-informaciniame centre naudotis kopijavimo paslaugomis. Vienos kopijos kaina 0.15 ct.

 

Dėmesio! Kviečiame bibliotekoje-informaciniame centre naudotis planšetiniais kompiuteriais. 

 

Dėmesio! Informuojame, kad bibliotekoje-informaciniame centre jau yra garsioji ir įdomioji elektroninė enciklopedija ,,Britannica Ultimate Edition“. Kviečiame skaityti ir domėtis!

 

Dėmesio! Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir žaisti šachmatais. Plačiau

 

Mokytojų dėmesiui! Visa skaitmeninė gimnazijos mokytojams ir jų pačių ruošta mokomoji medžiaga saugoma pas mokytoją Ingą Kežutienę. Kreiptis I-dieniais- III-dieniais (9-12 val.) gimnazijoje (206/320 kab.), el.paštu arba skaipu.

 

Bibliotekos darbuotojos:

Daiva Cygankova,

Inga Skrebutėnaitė,

Nijolė Navikaitė,

Inga Kežutienė.

Vilniaus Ozo gimnazija © 2012-2018