»

Abiturientų, laikysiančių valstybinį geografijos egzaminą, dėmesiui!

Valstybinis geografijos egzaminas vyks  , birželio 20 d., Vilniaus , Fabijoniškių mokykloje.

Adresas —P. Žadeikos g. 2,

Egzamino pradžia 9.00 – 12 val.

Renkamės prie Vilniaus Ozo gimnazijos 7 val. 35 min.

Prašome nevėluoti!

Vyksiantys savarankiškai iki  (birželio 19 d.) apie tai informuoja lydintį mokytoją ir prie Vilniaus  Fabijoniškių mokyklos atvyksta 8 val. 15 min.

Nepamirškite —   asmens dokumento!

Su savimi turėti  rašymo priemones:

pieštukas, 2 juodai rašantis (-ys) tušinukas (-ai), trintukas,

liniuotė, matlankis, skaičiuotuvas be tekstinės atminties.

Lydintis mokytojas – Rita Stanaitienė (862063521).

Orinetacinės matematikos varžybos senamiestyje

Gamtos mokslų projektinė diena

IA klasės mokiniai tyrė Ozo tvenkinio ir vandentiekio vandens kietumą, pH ir chlorido jonus chemijos užsiėmimo metu. Biologijos užsiėmimo metu mokiniai miške išmoko surasti ir atpažinti gamintojus, vartotojus ir skaidytojus. Užsiėmimo metu mokykloje išmoko atpažinti augalus ir sužinojo augalų gerąsias savybes. Fizikos užsiėmimų metu mokiniai žaidė žaidimą ,,Vanduo aplink mus, jo savybės ir naudojimas“. Mokiniai turėjo surašyti su vandeniu susijusius reiškinius, vandens savybes ir jų taikymą, vandens poveikį žmogui. Kiekvienas pristatė savo darbą. Aptariant atliktus darbus vyko diskusija.

Užsienio kalbų dienos renginių akimirkos.

IIIC gimn. kl. žygis po Užupio Respubliką ir IIIB/P gimn. klasių apsilankymas Europos informaciniame centre.

Posted on 18/06/2019 by