Veikla » Bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas

2016-10-06

2016 m. spalio mėn. Vilniaus Ozo gimnazija ir VšĮ Šeškinės poliklinika pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos programos ,,Vaikų ir jaunų žmonių lytinės sveikatos gerinimo programa“ vykdymo.

Poliklinikos atstovas 2016 m. rugsėjo-gruodžio mėn. skaitys paskaitas/tikslinius užsiėmimus 11-25 metų jaunimui.

Nuo 2016-09-01 Vilniaus Ozo gimnazijoje įsteigtas Sporto skyrius. Siekiant efektyvaus darbo ir glaudaus bendradarbiavimo, pasirašytos bendradarbiavimo sutartys:

1. 2016-09-01 pasirašyta Vilniaus Ozo gimnazijos ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisės aktų nustatyta tvarka pripažintos Lietuvos irklavimo federacijos  bendradarbiavimo sutartis, kuria siekiama glaudaus bendradarbiavimo derinant ir priimant gimnazijoje ugdomų sporto šakos gabiausių sportininkų mokymuisi ir rengimui reikšmingus sprendimus.

2. 2016-09-02 pasirašyta Vilniaus Ozo gimnazijos ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisės aktų nustatyta tvarka pripažintos Lietuvos bokso federacijos  bendradarbiavimo sutartis, kuria siekiama glaudaus bendradarbiavimo derinant ir priimant gimnazijoje ugdomų sporto šakos gabiausių sportininkų mokymuisi ir rengimui reikšmingus sprendimus.

3. 2016-09-02 pasirašyta Vilniaus Ozo gimnazijos ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisės aktų nustatyta tvarka pripažintos Lietuvos stalo teniso asociacijos  bendradarbiavimo sutartis, kuria siekiama glaudaus bendradarbiavimo derinant ir priimant gimnazijoje ugdomų sporto šakos gabiausių sportininkų mokymuisi ir rengimui reikšmingus sprendimus.

4. 2016-09-02 pasirašyta Vilniaus Ozo gimnazijos ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisės aktų nustatyta tvarka pripažintos Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos  bendradarbiavimo sutartis, kuria siekiama glaudaus bendradarbiavimo derinant ir priimant gimnazijoje ugdomų sporto šakos gabiausių sportininkų mokymuisi ir rengimui reikšmingus sprendimus.

5. 2016-09-02 pasirašyta Vilniaus Ozo gimnazijos ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisės aktų nustatyta tvarka pripažintos Lietuvos imtynių federacijos  bendradarbiavimo sutartis, kuria siekiama glaudaus bendradarbiavimo derinant ir priimant gimnazijoje ugdomų sporto šakos gabiausių sportininkų mokymuisi ir rengimui reikšmingus sprendimus.

6. 2016-09-09 pasirašyta Vilniaus Ozo gimnazijos ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisės aktų nustatyta tvarka pripažintos Lietuvos dviračių sporto federacijos  bendradarbiavimo sutartis, kuria siekiama glaudaus bendradarbiavimo derinant ir priimant gimnazijoje ugdomų sporto šakos gabiausių sportininkų mokymuisi ir rengimui reikšmingus sprendimus.

7. 2016-09-09 pasirašyta Vilniaus Ozo gimnazijos ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisės aktų nustatyta tvarka pripažintos Lietuvos plaukimo federacijos  bendradarbiavimo sutartis, kuria siekiama glaudaus bendradarbiavimo derinant ir priimant gimnazijoje ugdomų sporto šakos gabiausių sportininkų mokymuisi ir rengimui reikšmingus sprendimus.

8. 2016-09-09 pasirašyta Vilniaus Ozo gimnazijos ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisės aktų nustatyta tvarka pripažintos Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos  bendradarbiavimo sutartis, kuria siekiama glaudaus bendradarbiavimo derinant ir priimant gimnazijoje ugdomų sporto šakos gabiausių sportininkų mokymuisi ir rengimui reikšmingus sprendimus.

9. 2016-09-09 pasirašyta Vilniaus Ozo gimnazijos ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisės aktų nustatyta tvarka pripažintos Lietuvos lengvosios atletikos federacijos  bendradarbiavimo sutartis, kuria siekiama glaudaus bendradarbiavimo derinant ir priimant gimnazijoje ugdomų sporto šakos gabiausių sportininkų mokymuisi ir rengimui reikšmingus sprendimus.

10. 2016-09-14 pasirašyta Vilniaus Ozo gimnazijos ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisės aktų nustatyta tvarka pripažintos Lietuvos dviračių sporto federacijos  bendradarbiavimo sutartis, kuria siekiama glaudaus bendradarbiavimo derinant ir priimant gimnazijoje ugdomų sporto šakos gabiausių sportininkų mokymuisi ir rengimui reikšmingus sprendimus.

2015-01-16 patvirtinta Vilniaus Ozo gimnazijos narystė LieDM. Lietuvos nuotolinio ir e. mokymosi asociacija – savanoriška, Lietuvos mokslo ir studijų bei švietimo institucijas, vykdančias nuotolines studijas ir e. mokymą(si), vienijanti organizacija. Pagrindinis asociacijos tikslas – plėtoti nuotolinį ir e. mokymąsi Lietuvoje.

2013 m. birželio mėn. 11 d. Mykolo Romerio universiteto (MRU) Socialinės politikos fakultetas ir Vilniaus Ozo gimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Plačiau

Bendradarbiavimo sutartimi siekiama:

1. plėtoti konstruktyvius dalykinius MRU ir Vilniaus Ozo gimnazijos ryšius;
  2. skatinti Gimnazijos darbuotojų ir MRU dėstytojų, studentų bendradarbiavimą rengiant ir vykdant bendrus mokslinius tyrimus, tarptautinius bei nacionalinius projektus;
  3. tobulinti ir įvairinti Vilniaus Ozo gimnazijos veiklą, diegti IKT naujoves mokinių ugdyme.

Remiantis sutartimi, bus siekiama sudaryti sąlygas mokiniams mokytis pagal specialiąsias IKT programas ir parengti mokinius tolimesnėms tikslinėms studijoms MRU.

Ateityje planuojama vykdyti bendrus Socialinės politikos fakulteto ir Vilniaus Ozo gimnazijos mokinių projektus ir mokslinius tyrimus įvairiose kibernetinio saugumo valdymo, informacinių technologijų ir kitų mokslų srityse.

Vilniaus Ozo gimnazijos mokiniai svečio teisėmis galės dalyvauti MRU paskaitose, seminaruose ir pan.