1-8 klasės (visi mokomieji dalykai)

Vilniaus Ozo gimnazija organizuoja priėmimą į 1-8 nuotolinio mokymo klases mokytis visų programos mokomųjų dalykų:

DAUGIAU INFORMACIJOS SUTEIKS KLASIŲ VADOVĖS:

2020-2021 mokslo metai

1 (pradinio ugdymo) klasės:

Aldona Baužienė

2 (pradinio ugdymo) klasės

Gabrielė Skairytė

[email protected]  Skype: aldonabauziene

tel.nr. +370 68777330

(pradinio ugdymo) klasės:

Asta Racienė

tel.nr.: +370 698 74866

301 kab.

4 (pradinio ugdymo) klasės:

Jurgita Savickienė

Skype: savickiene.jurgitaTel.nr. +370 603 58 726

301 kab.

5-6 (pagr. ugdymo) klasės:

Eglė Bardauskienė

Tel.nr.: +37060014332
Vilniaus Ozo gimnazija,

7-8 (pagr. ugdymo) klasė:

Inga Alekšiūnienė

tel.nr. +370 670 54965

Skype: itmokytoja1

210 kab.

MOKINIAI, NORINTYS MOKYTIS 1-8 KLASĖSE, KURIOSE TAIKOMAS NUOTOLINIS METODAS, GIMNAZIJAI TURI PATEIKTI ŠIUOS DOKUMENTUS*:

1.

Įgytą išsilavinimą patvirtinantį dokumentą.

2.

Asmens tapatybę liudijančio dokumento su asmens kodu kopiją ir sutikimą dėl duomenų tvarkymo. (Susipažinti su Vilniaus Ozo gimnazijos mokinių asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis galite čia: taisyklės)

3.

Priėmimo į gimnaziją prašymą:

1-4 klasės (pradinis ugdymas),

5-8 klasės (pagrindinis nepilnamečių ugdymas),

8 klasės (pagrindinis suaugusiųjų ugdymas).

4.

Sutartį su gimnazija:

1-4 klasės (pradinis nepilnamečių ugdymas),

5-8 klasės (pagrindinis nepilnamečių ugdymas),

8 klasės (pagrindinis suaugusiųjų ugdymas).

5.

Elektroninę (skaitmeninę) nuotrauką.https://www.ozogimnazija.lt/wp-content/uploads/2021/03/sutartis-8-Suaug.pdf

6. Pažymą dėl specialiojo ugdymosi ir/ar švietimo pagalbos skyrimo iš LR pedagoginės psichologinės tarnybos (jei yra būsimo mokinio specialiųjų, raidos sutrikimų).

DĖL PRATYBŲ 1 KLASĖSE

Gerbiami Moksleiviai, Tėveliai,

Informuojame, kad 2021/2022 mokslo metais 1 klasėse bus reikalingos šios pratybos:

E.Marcelionienė „Šaltinėlis“. 1 klasė. Pratybų sąsiuvinis 1, 2 dalys (šiuos pratybų sąsiuvinius galite įsigyti knygyne)

KITOS PASTABOS

Dokumentai priimami el.paštu, paprastu paštu (registruotu laišku į mokyklą) arba atvykus į gimnaziją. Dokumentus, siunčiamus el.paštu, reikia atsispausdinti, užpildyti ranka ir pasirašyti, nuskenuoti ir prisegus prie el.laiško atsiųsti nurodytoms klasių vadovėms (patikrai ir registracijai). Po pirminės registracijos visų pildytų dokumentų originalus ir kitų dokumentų kopijas būtina išsiųsti registruotu paštu į gimnaziją!

• Adresas:
  • [klasės vadovės vardas, pavardė]
  • Vilniaus Ozo gimnazija
  • Ozo g.39, Vilnius LT-07171
  • Lietuva

Mokiniai, dėl įvairių priežasčių pageidaujantys nutraukti mokymąsi mūsų gimnazijoje, turi parašyti atitinkamos formos prašymą ir atsiųsti jį savo klasės vadovei. Dėl reikalingų dokumentų išrašų ar pažymų turite taip kreiptis į savo klasės vadovę.