MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2% PARAMA    Tel.+37062064752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2%  PARAMA     Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

Ekologinis švietimas

2021-10-15

Sveikiname ir džiaugiamės, kad mokyklos bendruomenė – mokiniai ir mokytojai – dalyvavo aplinkosaugos konkurse „Kamštelių vajus“. Dėkojame visiems rinkusiems kamštelius. Aktyviausi buvo mokytojos Dijanos Švaikevičienės ir Ingos Gedgaudienės IV klasių auklėtiniai. Mokykla surinko apie 10 kg kamštelių, kurie bus perdirbti.

                      Akcija skatina ugdyti jaunosios kartos atsakingumą už aplinką, atkreipti dėmesį į opią šiukšlių rūšiavimo problemą, skatina rūpintis šalies gamta, ugdyti kūrybiškumą, komandinį darbą ir tvarų vartojimą.

Informaciją parengė geografijos mokytoja Kristina Banienė

2021-10-08

Spalio mėnesio antroji savaitė visoje Europoje yra skelbiama kaip disleksijos pažinimo savaitė.

Norime pasidžiaugti mūsų mokinių indėliu patiems susipažįstant bei supažindinant plačiąją visuomenę su disleksijos sutrikimu ir gebėjimu per meninę prizmę parodyti pasauliui, kad „Gyvenimas Ne Tik tekstas“. Penkių mūsų mokinių (trijų 7 – okų, vienos 8 – okės ir vienos 12 – okės)  darbai šia tema buvo Dyslexia centras komisijos atrinkti iš gausaus visos Lietuvos mokyklų būrio ir eksponuojami šeimos pramogų parke „Adventica“, kur spalio 5d. vyko renginys „Gyvenimas – žaidimas“.

Vilniaus Ozo gimnazijos bendruomenė prisijungė prie akcijos #GoRedForDyslexia, taip išreikšdama palaikymą disleksijos sutrikimą turintiems žmonėms. Šios akcijos tikslas – parodyti, kad raudona spalva nebūtinai turi sietis su baime, padidėjusiu stresu ir klaidomis – tai gali būti ir palaikymo bei supratimo spalva – juk mes visi, nors ir labai skirtingi, bet esame savaip nuostabūs!

Dėkojame visiems prisijungusiems!

Informaciją paruošė Ozo gimnazijos švietimo pagalbos specialistės Indrė ir Inga

Socialinė iniciatyva „EKODAIKTAI.LT“ kviečia dalyvauti konkurse „Kamštelių vajus“ 

I. Konkurso tikslai:

1. Surinkti kuo daugiau gamtoje išmėtytų smulkių šiukšlių – plastikinių butelių kamštelių – ir juos perdirbti.

2. Mažinti opią Žemės užterštumo plastiku problemą.

3. Ugdyti jaunosios kartos atsakingumą, atkreipti dėmesį į opią šiukšlių rūšiavimo problemą Lietuvoje, skatinti mąstyti „žaliai“, ugdyti kūrybiškumą, komandinį darbą, tvarų vartojimą.

4. Raginti mokymo įstaigas organizuoti renginius ir akcijas ekologijos, šiukšlių rūšiavimo, švarios aplinkos temomis.

II. Konkurso eiga Vilniaus Ozo gimnazijoje:

1. Plastikinius butelių kamštelius HDPE galima rinkti iki 2021 m. pavasario (gegužės 28 d.) ir atnešti į 224, geografijos 206 kab. 

2. Visi, pridavimui surinkti, kamšteliai turi būti švarūs ir sausi, be jokių šiukšlių ir tik HDPE plastiko. Visos komandos savo surinktus kamštelius privalo perrinkti prieš priduodamos. Kokie kamšteliai yra tinkami ir kodėl, daugiau gali paskaityti čia:  http://www.lidmania.com/lt/kokie-kamsteliai-tinkami-dazniausiai-uzduodamas-klausimas/ 

3. Mokiniai prisidėję prie šio konkurso turės galimybę kamštelius iškeisti į socialines valandas arba gauti papildomą balą geografijos ar istorijos pamokose.

4. Konkurso eigą gimnazijoje kuruoja socialinė pedagogė Inga Gedgaudienė ir geografijos mokytoja Kristina Banienė.

Kartu su organizatoriais raginame mąstyti „žaliai“ ir aktyviai dalyvauti konkurse!

Parengė socialinė pedagogė Inga Gedgaudienė