MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2% PARAMA    Tel.+37062064752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2%  PARAMA     Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

Europos jaunimo bokso čempionate – Narūno Grebnevo bronzos medalis

Budvoje (Juodkalnija) 2021 m spalio 15-23 d. vykusiame Europos jaunimo bokso čempionate dalyvavo trys trenerio Miroslav Krepštul auklėtiniai, IVB sporto klasės mokiniai: Arvydas Dainys, Narūnas Grebnevas ir Saulė Kardokaitė.

Svorio kategorijoje iki 86 kg pirmoje Europos čempionato kovoje Narūnas Grebnevas jau antrame raunde įrodė savo pranašumą prieš moldavą Victorą Skutelničių. Ketvirtfinalyje Narūnas Grebnevas po atkaklios kovos įveikė Azerbaidžano atstovą Fatalį Ismailovą. Pirmame raunde pranašesnis buvo varžovas, tačiau antrame Narūnas perėmė iniciatyvą ir užtikrintai laimėjo antrą ir trečią raundus, susitikimo rezultatas 4:1.  Europos čempionato pusfinalyje Narūnas Grebnevas (0:5) pralaimėjo čekui Davidui Polakui ir nepateko į finalą.

Arvydas Dainys į ringą kopė pirmąją varžybų dienąSvorio kategorijos iki 75 kg pirmoje kovoje A. Dainys (4:1) nugalėjo slovėną Dejaną Leburičių. Aštuntfinalio kovoje Arvydas Dainys (0:5) pralaimėjo rusui Akimui Pavliukovui ir nepateko į Europos čempionato ketvirtfinalį.

Saulė Kardokaitė svorio kategorijos iki 63 kg ketvirtfinalyje susitiko su švede Seropian Lučin ir jau pirmame raunde pralaimėjo aiškia persvara. Iš viso Europos čempionate kovojo septyni Lietuvos boksininkai.

Europos čempionate buvo išdalinti 25 medalių komplektai – 12-oje merginų ir 13-oje vaikinų svorio kategorijų. Europos jaunimo čempionate kovojo 339 dalyviai – 113 merginų ir 226 vaikinai iš 38 valstybių.