MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2% PARAMA    Tel.+37062064752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2%  PARAMA     Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje – 6 gimnazistai

2022 m. liepos 24–30 d. Slovakijos mieste Banska Bistricoje vyks XVI-as Europos jaunimo vasaros olimpinis festivalis. Vilniaus Ozo gimnazijos 6 moksleiviai išsikovojo teisę atstovauti jaunuosius Lietuvos olimpiečius. Iš viso 55 Lietuvos sportininkai dalyvaus aštuonių sporto šakų – badmintono, dviračių sporto, dziudo, gimnastikos, vaikinų krepšinio, lengvosios atletikos, plaukimo ir teniso varžybose. Linkime gimnazijos sportininkams sėkmingų startų!

Dziudo: Dovilė Gotto (IIA kl.) ir Daniil Vincelovič (IIIA kl.) – trenerė Svetlana Vetrova.

Dziudo: David Krmoyan (IVB kl.) – treneris Albert Techov.

Krepšinis: Kristupas Smirnov (IB kl.) – treneris Edvinas Justa.

Lengvoji atletika: Arminas Ačas (IA kl.) – treneris Jurdanas Radžius.

Lengvoji atletika: Titas Kukšta (8A kl.) – trenerė Laimutė Juchnevičienė.

Daugiau informacijos:

https://www.ltok.lt/sportininkus-i-europos-jaunimo-olimpini-festivali-palydejo-pirmoji-ponia/

https://www.ltok.lt/europos-jaunimo-olimpiniame-festivalyje-55-lietuviai-ir-interaktyvios-pramogos/

Rezultatai iš Europos čempionatų

Krepšinis – Europos merginų U-20 čempionatas, Sopronas (Vengrija)

2022 m. liepos 8-16 d. Lietuvos U-20 merginų rinktinės, vadovaujamos gimnazijos trenerės Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės, sudėtyje rungtyniavo trys gimnazijos krepšininkės: Sintija Aukštikalnytė (IB kl.), Amalija Pašajevaitė (IVB kl.) ir Audronė Zdanevičiūtė (IVA kl.)

Lietuvos U-20 merginų rinktinė pogrupyje laimėjo vienerias (prieš Bulgariją 72:52) rungtynes iš trejų, pralaimėjo aštuntfinalio rungtynes Serbijai, tačiau pergalingai pradėjo kovą dėl 9-osios pozicijos, po pratęsimo įveikdamos 59:56 Nyderlandų krepšininkes, tačiau Europos čempionatas baigėsi nesėkme – pralaimėtos rungtynės 65:79  Suomijos komandai ir 44:71 neprilygta Švedijos bendraamžėms. Galutinėje pirmenybių rikiuotėje Lietuvos U-20 rinktinė liko 12-oje vietoje tarp 16 Europos rinktinių. 

Šiuolaikinė penkiakovė – Europos jaunių U-19 čempionatas, Krokuva (Lenkija)

2022 m. liepos 8-14 d. Europos šiuolaikinės penkiakovės U-19 čempionate vaikinų komandinėje įskaitoje sidabro medalį iškovojo gimnazijos IIB klasės moksleivis Lukas Gaudiešius (treneris Artūras Kalininas), rungtyniavęs kartu su kitais dviem Lietuvos rinktinės nariais. Trise vaikinai surinko 3574 taškus. Aukso medaliai atiteko Prancūzijos trijulei (3641 taškai). Dėl čempionato medalių rungtyniavo 11 Europos šalių vaikinų komandos.

Čempionato U-19 individualių varžybų atrankoje rungtyniavo trys gimnazijos moksleiviai, visi jie išsikovojo teisę rungtyniauti finale. Lukas Gaudiešius užėmė 15 vietą, o Džastin Jasiulevičius (IIB kl.) – 22 vietą tarp 47 startavusių, merginų U-19 grupės finale Patricija Gudlevičiūtė(IIIB kl.) buvo 35-a tarp 43 sportininkių.

Paplūdimio rankinis – Europos merginų U-16 čempionatas, Praha (Čekija)

2022 m liepos 7-10 d. Lietuvos merginų U-16 paplūdimio rinktinė Europos čempionatą užbaigė pergale prieš čekes ir finišavo 9-oje vietoje. Lietuvos rinktinės sudėtyje rungtyniavo dvi gimnazijos IB klasės moksleivės Laura Rybakovaitė ir Augustė Žilinskaitė. Rinktinei vadovavo gimnazijos treneris Karolis Kaladinskas. Europos čempionėmis tapo Vengrijos merginų rinktinė, dėl medalių kovojo 15 Europos šalių rinktinės.

Informaciją parengė direktoriaus pavaduotojas ugdymui Alvidas Raškauskas

Komentarai yra uždaryti.