MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2% PARAMA    Tel.+37062064752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2%  PARAMA     Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

Europos jaunimo olimpinio festivalio rezultatai

Banska Bistricoje (Slovakija) vykęs 16-asis Europos jaunimo olimpinis festivalis Lietuvai buvo kaip niekada sėkmingas.  Lietuvos rinktinė iškovojo 10 medalių: 4 aukso, 4 sidabro ir 2 bronzos. Lietuvos delegaciją sudarė 55 sportininkai, tarp jų – šeši Vilniaus Ozo gimnazijos auklėtiniai.

  • Su sidabro medaliu sugrįžo IB klasės mokinys Kristupas Smirnov (treneris Edvinas

Justa), žaidęs Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio rinktinės sudėtyje. Krepšinio turnyro finalą Lietuvos rinktinė pralaimėjo Prancūzijos krepšininkams.

  • IA klasės mokinys Arminas Ačas (treneris Jurdanas Radžius) užėmė šeštą vietą

rutulio stūmime – 15.60 m. Šis rezultatas yra jo asmeninis pasiekimas stadionuose, manieže yra stūmęs 5 cm toliau. Antroje disko metimo rungtyje Arminas Ačas  užėmė 13 vietą – 44.49 m, pasiekdamas asmeninį rekordą. Aštuntokas Titas Kukšta (trenerė Laimutė Juchnevičienė) 800 m antrame atrankos bėgime užėmė šeštą vietą (2:02.19 min.), o tarp visų dalyvių jo laikas buvo vienuoliktas.

  • Ant festivalio dziudo tatamio stojo trys gimnazijos kovotojai. Trenerės Svetlanos

Vetrovos auklėtiniai Dovilė Gotto (IIA kl.) svorio kategorijoje iki 63 kg pralaimėjo portugalei Marianai Simoes, o Daniil Vincelovič (IIIA kl.) svorio kategorijoje iki 73 kg turėjo pripažinti šveicaro Thieno Oulevey pranašumą. IVB klasės mokinys David Krmoyan (treneris Albert Techov) svorio kategorijoje iki 90 kg pralaimėjo britui Williamui Andrewsui. Visų trijų gimnazistų varžovai atliko veiksmą, įvertintą „Ippon“, po šio vertinimo kova yra nutraukiama.

Informaciją parengė direktoriaus pavaduotojas ugdymui Alvidas Raškauskas

Komentarai yra uždaryti.