Gimnazijos boksininkai – pasipuošė Lietuvos bokso čempionato medaliais

Lietuvos bokso čempionate, vykusiame Vilniuje 2021 m. lapkričio 17-20 d., čempionato medaliais pasipuošė gimnazijos trenerio Miroslav Krepštul trys bokso grupės IVB klasės moksleiviai: Arvydas Dainys, Saulė Kardokaitė ir Dija Bajalytė.

Arvydas Dainys svorio kategorijoje iki 75 kg pirmoje kovoje ketvirtfinalyje 4:1 nugalėjo vilnietį Aleksandrą Mironovą, pusfinalyje, jau antrame raunde, įrodė savo pranašumą prieš panevėžietį Luką Ulį. 

Čempionato finale Arvydas Dainys kovojo su šių metų pasaulio jaunimo bokso čempionate 5-8 vietą iškovojusiu Aleksandru Trofimčiuku iš Visagino. Dviejų perspektyvių boksininkų dvikovą po atkaklios kovos 5:0 laimėjo A.Trofimčiukas. Arvydui Dainiui buvo įteiktas Lietuvos bokso čempionate laimėtas pirmasis medalis – sidabro medalis.

Moterų grupės čempionate įvyko 8 finalinės kovos. Svorio kategorijoje iki 63 kg Saulė Kardokaitė  5:0 pranoko klaipėdietę Beatą Galdikaitę ir pasipuošė Lietuvos bokso čempionato aukso medaliu. Dijai Bajelytei (svorio kategorija iki 48 kg) Lietuvos čempionės vardas atiteko neįvykus finalinei kovai. 

Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionate dėl medalių kovojo 68 vyrai ir 17 moterų, buvo išdalinta 18 medalių komplektų.

Sveikiname sportininkus Arvydą Dainį, Saulę Kardokaitę, Diją Bajalytę ir trenerį Miroslav Krepštul!

Parengta pagal https://boksofederacija.lt/naujienos/

Komentarai yra uždaryti.