Jau antrąjį sezoną gimnazijos specializuoto sporto ugdymo grupės krepšininkės, vadovaujamos trenerės Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės, dalyvauja „Huawei Moterų lygos“ A diviziono čempionate, sudarydamos Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komandos branduolį.

2021-2022 metų sezone Lietuvos moterų lygos A divizione dalyvauja šeši klubai: Kauno „Aistės-LSMU“, Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas, Klaipėdos „Neptūnas“, Šiaulių „Šiauliai-Vilmers“, Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ ir Vilniaus „Kibirkštis-VKM“. Gimnazijos merginos praėjusiame sezone, kovodamos su minėtomis profesionaliomis komandomis, iškovojo penktąją vietą.

Šiais mokslo metais komandą papildė keturios jaunosios gimnazistės – Sintija Aukštikalnytė (IB kl.), Danielė Paunksnytė (8A kl.), Akvilė Babraitytė (IA kl.) ir Austėja Babraitis (IA kl.). Trenerės Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės vadovaujamą ekipą sudaro 14 krepšininkių, iš kurų Vilniaus dublerių komandoje žaidžia 13 gimnazijos moksleivių: Amalija Pašajevaitė (IVB kl.), Gintarė Buškevičiūtė (IIA kl.), Salomėja Latvytė (IIB kl.), Gabrielė Sederevičiūtė (IIIB kl.), Gerda Raulušaitytė (IIIB kl.), Ugnė Sirtautaitė (IIIB kl.), Eva Pernavaitė (IIA kl.), Urtė Ratavičiūtė (IIA kl.), Gabija Strolytė (IIB kl.), Ugnė Grigaliūnaitė mokosi kitoje Vilniaus miesto gimnazijoje.

Dar dvi gimnazijos abiturientės rungtyniauja pagrindinėje Vilniaus „Kibirkšties“ komandoje – nuo 2020 metų Audronė Zdanevičiūtė (IVA kl.), o nuo šių metų – Dominyka Gerkytė (IVB kl.).

„Šiandien mūsų tikslas – tobulėti kiekvieną dieną ir per kiekvienas rungtynes,“ – sako trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė.

„Huawei Moterų lygos“ A diviziono sezono starte – spalio 8 d. Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ merginos Klaipėdoje po trijų atkaklios kovos kėlinukų 50:79 (16:13, 15:17, 10:20, 9:29) nusileido vietos „Neptūno“ moterų komandai.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Alvidas Raškauskas