Graikų – romėnų imtynininkų rezultatai Lietuvos jaunių čempionate

Klaipėdoje 2022 m balandžio 23 dieną vykusiame Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių (U-17) čempionate Vilniaus Ozo gimnazijos sportininkai, vadovaujami trenerių Vladimiro Audicko ir Aleksandr Kazakevič, laimėjo 6 medalius. Lietuvos čempionai: 51 kg svorio kategorijoje – Emilis Neverauskas (7A kl.), 80 kg svorio kategorijoje  – Renatas Čaikovskis (IIA kl.) ir virš 110 kg svorio kategorijoje  – Titas Raišys (8A kl.). Sidabro medalį laimėjo 71 kg svorio kategorijoje Minijus Leonavičius (IA kl.). Bronzos medaliais apdovanoti 60 kg svorio kategorijoje Daniel Landyrev (IA kl.) ir 65 kg svorio kategorijoje Robertas Volotkevič (IA kl.). Lietuvos čempionu 60 kg svorio kategorijoje tapo gimnazijos trenerio Oleg Antoščenkov globojamas ir kartu su gimnazijos imtynininkais besitreniruojantis Ukrainos sportininkas Serhii Mendus.   Informacija ir nuotraukos trenerio Vladimiro Audicko.
Komentarai yra uždaryti.