MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2% PARAMA    Tel.+37062064752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2%  PARAMA     Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

Gyčio Chasažyrovo debiutas Pasaulio sportinės gimnastikos čempionate

Gimnazijos IVB klasės mokinys Gytis Chasažyrovas (treneris Aleksandras Filatovas) spalio 18-24 dienomis debiutavo Pasaulio sportinės gimnastikos čempionate Kitakiūšiū mieste, Japonijoje. Lietuvos sportinės gimnastikos rinktinės vyrų kvalifikacinėse daugiakovės varžybose Gytis užėmė 39-ą vietą, atskirose rungtyse iškovojo šias vietas: arklys – 27 vieta, atraminis šuolis – 47 vieta, lygiagretės – 65 vieta, laisvieji pratimai ir žiedai – 70 vietos bei skersinis – 75 vieta. Sportinės gimnastikos vyrų čempionate iš viso dalyvavo daugiau kaip 100 gimnastų iš įvairių pasaulio šalių.
Geriausiai iš Lietuvos rinktinės narių sekėsi olimpiečiui Robertui Tvorogalui, kuris čempionato daugiakovės finale iškovojo 15-tą vietą, jis pasiekė geriausią rezultatą Lietuvos gimnastikos istorijoje!
Prieš nepilnus metus Gytis Chasažyrovas 2020 m. gruodžio 9-13 d. Europos sportinės gimnastikos jaunimo čempionate Turkijoje Lietuvai iškovojo aukso bei sidabro medalius. Gytis triumfavo laisvųjų pratimų rungties finale, o sidabro medalį pelnė pratime ant arklio.