MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2% PARAMA    Tel.+37062064752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2%  PARAMA     Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

Klubas „Žalias Ozas“ dalyvauja projekte „Lietuvos galia“

„Ozo mainytuvės“ – tai socialinis aplinkosauginis projektas, skaičiuojantis trečius gyvavimo metus. Vilniaus Ozo gimnazijos klubo „Žalias Ozas“ vykdomame projekte siekiama sukurti žiedinės ekonomikos ratą. Šiemet moksleiviai daigina moliūgų sėklas ir rūpinsis sodinukais iki mokslo metų pabaigos. Gegužės 24 d. vyks finalinė projekto akcija, kurios metu visi atnešę panaudotus plastikinius vazonus juos galės iškeisti į moliūgų sodinukus. Neišmainyti moliūgų sodinukai augs gimnazijos teritorijoje, o rudenį nuimtas derlius puoš gimnazijos „Moliūgų žibintų“ šventę, o visos atliekos bus saugiai kompostuojamos. Kitais metais sukompostuota medžiaga bus naudojama naujiems augalams auginti.

Norime pasidžiaugti, kad šią klubo veiklą pastebėjo Lietuvos Respublikos Prezidento inicijuoto projekto „Lietuvos galia“ organizatoriai. Projektu siekiama didinti pilietinę galią, motyvuoti ir telkti aktyvius gerovės kūrėjus, tad kvietimas dalyvauti „Lietuvos galioje“ mus dar labiau įkvepia ir skatina nesustoti.

Platesnė informacija apie projektą „Lietuvos galia“ čia -> Ozo mainytuvė – Lietuvos galia

Informaciją paruošė projekto koordinatorės, mokytojos Kristina Banienė ir Inga Gedgaudienė

Komentarai yra uždaryti.