Lietuvos suaugusiųjų čempionate – imtynininkų medaliai

2022 m. sausio 8-9 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos imtynių čempionatas. Dėl apdovanojimų varžėsi graikų-romėnų, moterų ir laisvųjų imtynių meistrai. Šiomis varžybomis Lietuvos imtynininkai pradėjo naują olimpinį ciklą, kurio akcentas – 2024 metų olimpinės žaidynės Paryžiuje.

Pasikeitus taisyklėms ir varžybų organizavimo tvarkai, jau keliolika metų graikų-romėnų klasikai, merginos ir laisvųjų imtynių meistrai rungiasi bendrame čempionate. Gimnazijos treneriai Oleg Antoščenkov, Aleksandr Kazakevič ir Vladimiras Audickas čempionato kovoms parengė 10 pajėgiausių sporto klasės mokinių. Šeši gimnazijos auklėtiniai iškovojo Lietuvos imtynių čempionų ir prizininkų vardus.

Lietuvos čempiono aukso medaliais pasipuošė du Vilniaus Ozo gimnazijos imtynininkai: 60 kg svorio kategorijoje Vilius Adomavičius (IIIA kl.), finale įveikęs Karlos Kuličenko (Šiauliai) ir  67 kg svorio kategorijoje Rokas Čepauskas (IIIA kl.), finale nugalėjęs treniruočių partnerį vilnietį Ričardą Ivanovą.

Sidabro medalį 72 kg svorio kategorijoje iškovojo Benas Mickevičius (IIIA kl.), finale pralaimėjęs savo žemiečiui iš Marijampolės ir buvusiam gimnazijos auklėtiniui Viliui Savickui, 87 kg svorio kategorijoje bronzos medalį iškovojo Damian Matveiko (IVA kl.), šioje svorio kategorijoje kovojęs Rodion Rutkauskas užėmė 5-ąja vietą.

Laisvųjų imtynių grupėje, 61 kg svorio kategorijoje, Artiom Cvetkov (IIIA kl.) iškovojo 2-ąją vietą, o 79 kg svorio kategorijoje Ludovico Di Gennaro (IIIA kl.) pasipuošė bronzos medaliu.

Gerosios patirties suaugusiųjų čempionate įgavo ir kiti čempionato kovose dalyvavę gimnazijos imtynininkai: Ronald Čužinov (IVA kl.), Ernestas Buinovskis (IIB kl.), Rolandas Grėbliūnas (IVA kl.)

Sveikiname sportininkus bei jų trenerius! 

 

 

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Alvidas Raškauskas

Komentarai yra uždaryti.