Lukas Gaudiešius – Europos jaunių šiuolaikinės penkiakovės čempionas

Portugalijos mieste Kaldas da Rainja vykusiame 2021 m. Europos šiuolaikinės penkiakovės U-17 čempionate Lukas Gaudiešius (IIB kl.) kartu su Nojumi Chmeliausku tapo 17-mečių vaikinų estafečių varžybų nugalėtojais.
L.Gaudiešius ir N.Chmeliauskas rugsėjo 3 dieną estafetės varžybose surinko 987 taškus ir už nugaros finiše paliko prancūzus Etienne’ą Clergeau bei Florent’ą Schoeną (984 taškai). Trečiąją vietą užėmė rusai Jegoras Zorkinas ir Timofejus Popovas (979 taškai). Po plaukimo rungties lietuviai buvo ketvirti (1 min. 56,02 sek.; 318 taškų), o bėgimo ir šaudymo rungtyje užimta antroji vieta (10 min. 31,48 sek.; 669) jiems leido pakilti į pirmąją poziciją.
Prieš estafetės rungtį Lukas Gaudiešius puikiai kovojo ir vaikinų asmeninių varžybų finale, jis surinko 926 taškus ir užėmė 8-ąją vietą. Luko rezultatas ir užimta vieta yra geriausia iš visų dalyvavusių Lietuvos sportininkų. Kitas mūsų gimnazijos moksleivis Džastin Jasiulevičius surinko 889 taškus ir užėmė 21-ąją vietą. Visą čempionato prizininkų pakylą užėmė Rusijos sportininkai. Komandinėje įskaitoje Lietuvos sportininkai užėmė 4-ąją vietą (2704 taškai).

Sveikiname Luką Gaudiešių ir gimnazijos trenerį Artūrą Kalininą!

 

Informacija: https://www.lrytas.lt/sportas

Komentarai yra uždaryti.