OZO AUGALŲ MAINYTUVĖ

Ozo augalų mainytuvė – tai tęstinis socialinis aplinkosauginis projektas, kurio tikslas yra paskatinti bendruomenę sumažinti plastiko naudojimą, surenkant plastikinius gėlių vazonus ir juos naudojant pakartotinai. Projekto siekis – mažinti aplinkos taršą, kurti tvarią ateitį, skatinti Žiedinę ekonomiką.

Birželio 16 d. buvo paskutinė projekto diena. Už didžiausią kiekį atneštų vazonų projekto organizatorės nusprendė įteikti specialią dovaną. Knyga „333 balkonų ir terasų apželdinimo idėjos“ atiteko direktoriaus pavaduotojai Dovilei Balcevičienei, kuri jau antrus metus iš eilės yra lyderė.

Džiaugiamės užsimezgusia draugyste su Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultetu, kuris mielai sutiko priimti akcijos metu surinktus vazonus.

Informaciją paruošė Inga Gedgaudienė ir Kristina Banienė

Komentarai yra uždaryti.