MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2% PARAMA    

Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014    

MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2%  PARAMA     Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

Psichikos sveikatos mėnuo mūsų gimnazijoje

2022 m. spalio 10 diena pasaulyje yra minima kaip Psichikos sveikatos diena. Siekiant pabrėžti psichinės sveikatos, psichologinio atsparumo stiprinimo svarbą, gimnazijos bendruomenės nariai buvo skatinami visą spalio mėnesį skirti būtent SAU.

Gimnazijoje įgyvendintos veiklos:

  • Bendruomenei parengtas stendas, kuriame tiek mokiniai, tiek ir mokytojai, tiek ir kitas mokyklos personalas galėjo dalintis būdais, kuriais jie rūpinasi savimi (kiek daug vieni apie kitus sužinojome!).
  • Sukurtas ir bendruomenei demonstruotas kalendorius su kasdieniniais rūpinimosi savimi iššūkiais.
  • Vykdyta psichologinės pagalbos kontaktų sklaida.
  • Mokyklos tinklapyje aktyvuota interaktyvi lenta, kurios pagalba į mokykloje organizuotas veiklas galėjo įsitraukti ir nuotoliniu būdu besiugdantys mokiniai, nuotoliniu būdu dirbantys pedagogai.
  • Gimnazijos tinklapyje buvo skelbta informacija apie tai, kas yra psichikos sveikata ir kaip ją išsaugoti.
  • Organizuota nuotolinė paskaita gimnazijos mokinių tėvams „Pasikalbėkime apie psichinę sveikatą“. Paskaitos metu aptartos temos: rūpinimosi savimi būdai, elgesys stresinėse situacijose, konfliktų sprendimas (dėkojame aktyviai dalyvavusiems tėveliams ir renginio viešniai!).
  • Organizuotas praktinis užsiėmimas mokytojams „Kur aš pakraunu ir atstatau savo vidinius resursus“ (dėkojame dalyviams už įsitraukimą, pasidalijimus ir bendrą atmosferą!)

 

Tikimės, kad Psichikos sveikatos dienos minėjimas paskatins visus gimnazijos bendruomenės narius ne tik šį mėnesį, bet ir visus metus skirti daugiau dėmesio sau bei savo psichinei sveikatai.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie veiklų įgyvendinimo.

Švietimo pagalbos specialistai

 

Komentarai yra uždaryti.