MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2% PARAMA    Tel.+37062064752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2%  PARAMA     Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

Renginiai

Gimnazijos specializuoto sporto ugdymo IIB klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame neformaliojo ir bendrojo ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių konkurse-parodoje „Mandalos matematika“. Technologijų ir matematikos pamokų metu mokiniai kūrė mandalas ant panaudotų CD diskų, tyrinėjo ryšį tarp menų ir matematikos. 9 mokinių darbai dalyvavo konkurse-parodoje. Visi mūsų gimnazijos dalyviai apdovanoti konkurso padėkos raštais.

image_2023_06_07T13_03_12_809Z

Gimnazijos specializuoto sporto ugdymo 8B klasės mokiniai dalyvavo integruotoje geografijos-informacinių technologijų pamokoje (mokytojos Kristina Banienė ir Inga Alekšiūnienė). Naudodamiesi ArcGIS StoryMaps žemėlapių pasakojimų kūrimo priemone (https://storymaps.arcgis.com/) mokiniai kūrė skaitmeninius geografinės informacinės sistemos (GIS) žemėlapius. Mokinio Dovo Grudzinsko parengtas skaitmeninis žemėlapis ,,Vilniaus miesto futbolo stadionai“ dalyvavo moksleivių ir mokyklų žemėlapių konkurse „Mano žemėlapis Lietuvai“. Dovas Grudzinskas už minėtą darbą gavo padėką ir konkurso dovanėlę.

Matematikos ir ekonominės geografijos integruota pamoka netradicinėje erdvėje

Š. m. balandžio 5 d. IIC klasės mokiniams Lietuvos banko Pinigų muziejuje vyko integruota ekonominės geografijos ir matematikos pamoka, kurioje gimnazistai susipažino su pinigų istorija, pirmaisiais pasaulio pinigais, šių dienų monetomis ir banknotais. Pasinaudidami interaktyviu geografiniu-ekonominiu pinigų žemėlapiu, sužinojo ekonominę pasaulio šalių situaciją, valiutų kursus. Mokiniai žaisdami interaktyvius žaidimus bei naudodami išmaniąsias technologijas, atlikdami testus ir dalyvaudami diskusijoje galėjo sužinoti, iš kur kilo ,,Google“ ženklas, kur kaldinamos ES eurų monetos, kokias funkcijas atlieka Lietuvos bankas, išmoko apskaičiuoti įvairių šalių valiutų kursus.

2022 m. spalio 25 d. – lapkričio 18 d. vyko konkursas, skirtas 8-12 klasių mokiniams. Konkursą inicijavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). Konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos II C klasės komanda. Konkurso tikslas – ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, perprasti svarbiausius skaidrumo principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas. Konkurso metu mokiniai atliko dvi užduotis: individualiai išsprendė testą ir kartu su bendraklasiais atliko kūrybinį darbą. Visi komandos dalyviai buvo apdovanoti diplomais, ženkleliais ir žaidimu ,,Antikoruptika“.

Mokinių ir mokytojų edukacinės kelionės į kelionę Lenkiją (Balstogę – Tikocino pilį – Supraslę) akimirkos. Fotografijos – mokytojų Kristinos ir Daivos: https://photos.app.goo.gl/b36S3WwFzjdJi93b6

Š.m. lapkričio 16 d. IIC klasės mokiniai dalyvavo Swedbank Finansų laboratorijos edukacijoje.

 „Swedbank“ Finansų laboratorijos lektorė mokinius supažindino su pagrindinėmis ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo temomis, tokiomis kaip planuojamas biudžetas, kodėl svarbu taupyti, kas yra atsakingas skolinimasis. Laboratorijoje jaunuoliai, pasitelkdami išmaniąsias technologijas bei žaisdami interaktyvius žaidimus, galėjo susipažinti su tokiomis temomis kaip ištekliai, tvarumas, mainai, planavimas, taupymas, darbas, skolinimasis, kaupimas, pajamos ir išlaidos. Edukacijoje dalyvavę mokiniai buvo įsitraukę į įvairias veiklas – klausimų atsakinėjimą, išmanuosius stendus, stalo žaidimą ir kt.

Daugiau nuotraukų galite rasti čia: https://drive.google.com/drive/folders/1kxu7lsqNECuIC3V3BR-aNm59TV9ttwOX