MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2% PARAMA    Tel.+37062064752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2%  PARAMA     Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

Sąmoningumo mėnuo mūsų gimnazijoje

Kaip ir kiekvienais metais mūsų gimnazijoje kovo mėnuo yra skelbiamas sąmoningumo didinimo mėnesiu „Be patyčių“. Šio mėnesio tikslas – mokykloje aktualinti patyčių problemą ir jos sprendimo galimybes. Patyčios neretai siejamos su pasitikėjimo savimi, savivertės stoka, todėl gimnazijoje buvo įgyvendintos šios veiklos:

  • Remiantis vaikų linijos klausimynu, atliktas 7-8, I-III gimnazijos specializuoto sporto ugdymo klasių patyčių masto tyrimas. Su šio tyrimo rezultatais bei rekomendacijomis galima susipažinti skiltyje Pagalba tėvams ir mokiniams > Tėvų švietimas.
  • Antrus metus iš eilės įgyvendintas projektas – nuotraukų paroda „Aš esu ypatingas ir galintis“. Šio projekto tikslas – skatinti gimnazijos bendruomenės narius geriau pažinti save, savo stipriąsias puses, pomėgius, tokiu būdu didinant pasitikėjimą savimi, savivertę bei geriau pažinti vienas kitą. Projekte dalyvavo ir nuotoliniu būdu besiugdantys mokiniai, ir besimokantys pagal specializuoto sporto ugdymo programą, taip pat gimnazijos darbuotojai. Su projekto darbais galima susipažinti gimnazijos pirmo aukšto fojė esančiame stende arba virtualiai https://photos.app.goo.gl/t5uKN4r3ReEby9Nr5
  • Mokiniams, besimokantiems nuotolinio mokymo klasėse (2-8 kl.), vyko švietimo pagalbos specialistų užsiėmimai tema „Aš ir gerasis aš. Kodėl svarbu savimi didžiuotis?“.

 

Tikimės, kad šios veiklos paskatins gimnazijos bendruomenės narius atrasti savo stipriąsias puses, didins kiekvieno savivertę ir prisidės prie patyčių masto mažėjimo.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie veiklų įgyvendinimo.

 

Gimnazijos švietimo pagalbos specialistai

Komentarai yra uždaryti.