MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2% PARAMA    Tel.+37062064752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2%  PARAMA     Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

Saugesnio interneto savaitė mūsų gimnazijoje

2023m. vasario 7d. daugelyje pasaulio šalių buvo minima jau 20-oji Saugesnio interneto diena.  Siekiant atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis, gimnazijos bendruomenės nariai visą savaitę buvo skatinami atkreipti dėmesį į šiuos dalykus.

Gimnazijoje įgyvendintos veiklos:

  • Parengtas stendas, kuriame pateikiama informacija apie probleminį interneto naudojimą (PIN) ir jo požymius, ekranų naudojimo rekomendacijos įvairaus amžiaus žmonėms, sveikų skaitmeninių įgūdžių pavyzdžiai, informacija apie svetimų nuotraukų viešinimą internetinėse erdvėse, aktualios nuorodos, padedančios užtikrinti saugesnį interneto naudojimą ir mokinių darbai šia tema;
  • Mokiniams, besimokantiems nuotolinio mokymo klasėse (2D, 3D, 5D, 6D, 7D, 7E, 8D ir 8F klasėms), buvo vedami švietimo pagalbos specialistų užsiėmimai tema „Saugus internete“;
  • IT pamokų metu mokiniai, besimokantys pagal specializuoto sporto programą, atliko testus: „Ar esi saugus internete?“, „Ar atpažįsti sukčiavimą internete?“, „Ar moki saugiai pirkti internete?“, „Ar saugai asmens duomenis internete?“ bei „Ar atpažįsti patyčias internete?“.
  • Mokiniams, besimokantiems pagal specializuoto sporto ugdymo programą (7A, 8A, 8B, IA, IB klasėms), buvo vedami švietimo pagalbos specialistės užsiėmimai tema „Interneto tyrėjas“.

Tikimės, kad šios dienos minėjimas paskatins visus gimnazijos bendruomenės narius ir toliau gilinti žinias apie saugesnį interneto naudojimą.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie veiklų įgyvendinimo.

Saugesnio interneto savaitės organizavimo darbo grupė

Komentarai yra uždaryti.