MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2% PARAMA    Tel.+37062064752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2%  PARAMA     Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

Spalio 25 d. Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko prevencinis renginys

Spalio 25 d. Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko prevencinis renginys, skirtas didinti vaikų ir jaunimo sąmoningumą apie vaikų dingimą, bėgimą iš namų. Užsiėmime dalyvavo IA, IB ir IC klasių mokiniai. Dingusių žmonių šeimų paramos centro socialinė darbuotoja Augusta Kierienė išsamiai papasakojo apie vaikų saugumą elektroninėje erdvėje ir prekybą žmonėmis, pateikė vaizdo medžiagos. Po teorinės renginio dalies vyko kūrybinės dirbtuvės. Moksleiviai kūrė socialinę prevencinę žinutę savo bendraamžiams, kurioje turėjo atsispindėti šios temos: ,,Kuo vaikų dingimas/bėgimas iš namų gali sietis su prekyba žmonėmis?“, ,,Saugumas elektroninėje erdvėje ir koks socialinių tinklų vaidmuo mūsų gyvenime“, ,,Kur kreiptis pagalbos?“. Visiems renginio dalyviams buvo įteiktos Dingusių žmonių šeimų paramos centro dovanėlės – gertuvės.

Informaciją paruošė ir renginį organizavo vyr. socialinė pedagogė Inga Gedgaudienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *