MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2% PARAMA    Tel.+37062064752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

MANO DIENYNAS     MOODLE    1.2%  PARAMA     Tel. +370 620 64 752      Ozo g. 39 Vilnius, LT-07171     į.k.190009014

Vilniaus Ozo gimnazijos tinklininkai dalyvauja Pasaulio mokyklų čempionate Brazilijoje

Vilniaus Ozo gimnazijos vaikinų tinklinio komanda išskrido į tolimąją Braziliją dalyvauti Tarptautinės moksleivių sporto federacijos (ISF) Pasaulio mokyklų tinklinio čempionate. Tinklininkai iš Lietuvos tokiame čempionate rungtyniaus pirmą kartą istorijoje.

Šalia Paragvajaus sienos esančiame Foz do Iguasu mieste varžysis 19 vaikinų ir 17 merginų komandų iš viso pasaulio. Vaikinų turnyre, be Vilniaus Ozo gimnazijos komandos, dalyvaus mokyklos iš Afganistano, Brazilijos, Kinijos, Čilės, Prancūzijos, Graikijos, Izraelio, Serbijos, Kipro, Indijos, Nyderlandų, Nigerijos, Taivano ir Turkijos. Vilniaus Ozo gimnazijos vaikinų komandos treneris Kęstutis Galdikas.

Galimybė keliauti po tokius turnyrus – dar vienas papildomas stimulas profesionalų karjeros siekiančiam jaunimui. Gimnazijos vaikinai sudaro Lietuvos jaunių rinktinės pagrindą. Pasak trenerio, šis čempionatas Brazilijoje leis pamatyti, kaip jo auklėtiniai patobulėjo per metus, pasitikrinti savo jėgas su kitų šalių moksleiviais.

Planuojama, kad po dvejų metų vyksiančiame kitame Pasaulio mokyklų tinklinio čempionate, kuris vyks Jungtiniuose Arabų Emyratuose arba Katare, dalyvaus Vilniaus Ozo gimnazijos merginų komanda. Jos šią vasarą varžysis dideliame moksleivių turnyre Kroatijoje.

Daugiau informacijos: https://ltf.lt/istorinis-ivykis-ozo-gimnazijos-tinklininkai-pirma-syki-dalyvaus-pasaulio-mokyklu-cempionate-brazilijoje/

Komentarai yra uždaryti.